Neváhajte nás kontaktovať:

Top

ODSTRAŇUJEME

BOLESŤ CHRBTA

Fyzioterapia a následne správne cvičenie predstavuje základný predpoklad pre úspešné zvládnutie problémov s chrbticou. Špecialisti v movement institute vedia pomôcť ľudom, ktorým hrozí operácia chrbtice, ale aj tým, ktorí ju už podstúpili.

trénuj s expertmi

Ak chcete dať Vášmu pohybovému úsiliu a zaťaženiu istotu, správny smer, sme tu pre vás. Filozofia movement istitute je zameraná na pomoc tím, ktorí chcú bezpečne a efektívne využívať svoje telo – od činností bežného života až po profesionálny šport.

najdôležitejší je individuálny prístup

Lekár stanoví správnu diagnózu podľa ktorej určí najideálnejší postup odstránenia problémov.  Najpoužívanejšími riešeniami problémov s bolesťami chrbta sú pohybová terapia, alebo operácia. Pokiaľ existuje možnosť sa vyhnúť operácii, lekár vás odporučí ďalšiemu odborníkovi, fyzioteraputovi. Ten vám pomôže odstrániť bolesti modernými overenými postupmi. Naučí vás sa správne hýbať a bezpečne vykonávať bežné denné činnosti. Posledným nevyhnutným článok je pohybový špecialista – tréner, ktorý vás natrénuje tak, aby sa podobné problémy už neopakovali.

Team Image

Mudr. Tomáš Žilka

Neurochirurg
Team Image

PhDr. Martin Gábor

Hlavný fyzioterapeut
Team Image

Mgr. Ondrej Bečka

fyzioterapeut
Team Image

Bc et. Bc. Roland Szabo

fyzioterapeut

Objednávkový formulár

SLEDUJTE NÁS