Predstavujeme vám

Laciho Csepiho

Ing-Ladislav-Csepi-maser-fyzioterapia-dubravka-movement-institute
Klasická masáž

Klasická masáž

Relaxačná masáž

Relaxačná masáž

Športová masáž

Liečebná masáž reflexno-zónová

Reflexná masáž

MGR. LADISLAV CSEPI

Profesionálny masér s vyše 20 ročnou praxou so zameraním na bolesti chrbta.

BIO

Mgr. Ladislav Csepi sťa absolvent vychýrenej masérskej školy v Levoči, so zameraním na vzdelávanie zrakovo znevýhodnených študentov, má špecializáciu v masáži klasickej, segmentovej, väzivovej a iných liečebných postupoch. Následne absolvoval magisterské štúdium psychológie na Komenského univerzite a nadobudnuté zručnosti z oboch škôl vhodne kombinuje.

 Zameriava sa na liečebné ovplyvnenie porúch pohybového a nervového systému, tiež dokáže vhodne poradiť pri zvládaní choroby sťa závažnej životnej situácie. Počas svojej niekoľko desaťročí trvajúcej praxe pôsobil na viacerých pracoviskách zvučných mien, ako Integračné centrum výskumného ústavu detskej psychológie a patopsychológie, či národná rehabilitačná klinika.

Vzdelanie

Magisterský stupeň

Filozofická fakulta v Bratislave odbor psychológia

Masáž s Lacim

Zažite ten pravý relax

články od laca

Ako na parkinsona?

Parkinsonova choroba je nevyliečiteľné neurologické ochorenie vyskytujúce sa na celom svete nezávisle na životnom štýle a sociálnej vrstve. Postihuje väčšinou ľudí starších ako päťdesiat rokov a o niečo častejšie mužov. Medzi typické príznaky patria poruchy motoriky prejavujúce sa charakteristickým trasom. PhDr. Martin Gábor vám prezradí omnoho viac o tejte zákernej chorobe a hlavne o možnostiach liečby.

Čítať viac »

Ako sa dostať do formy po Covid-19

Nový typ koronavírusy svojimi vlastnosťami prekvapil lekárov aj vedcov počas pandémie hneď niekoľkokrát. Najnovším poznatkom je post-covidový syndróm, ktorý sa prejavuje dlhou rekonvalescenciou po prekonaní choroby.

Čítať viac »

Zdieľajte tento profil

Facebook
Twitter
LinkedIn

Nezáväzná objednávka

Masáž s Lacim

Vyplňte kontaktný formulár a my sa Vám do 24 hodín ozveme.

Nezáväzná objednávka

Fyzioterapia s Ivanom

Vyplňte kontaktný formulár a my sa Vám do 24 hodín ozveme.