Službový voucher na web 2022 – kópia

Darčekový voucher

Darujte svojim blízkym dokonalý darček

Darujte zdravie

Všetci to poznáme. Častokrát nie je jednoduché vybrať ideálny darček pre svojich blízkych. Aj keď v dnešnej dobe už majú všetci všetko, darčekom ohľadom zlepšenia zdravia nič nepokazíte. 

Ak by ste vašim blízkym dopriali odstránenie bolestivých stavov, napr. bolesť krížov, vtedy je vám k dispozícii náš tím fyzioterapeutov. Možno by ste boli radi, človek na ktorom vám záleží schudol pár kilogramov, zlepšil kondičku, alebo sa naučil len správne hýbať a cvičiť. To bude hračka pre našich osobných trénerov. Niekedy stačí si len ľahnúť pod ruky skúsených masérov a relaxovať.

Vyberte si ľubovoľnú sumu

Máme pre vás pripravené vouchre 50,-€, 100,-€, 200,-€, ktoré vám vieme okamžite poslať. Prípadne si povedzte akú sumu by ste si želali na poukážke a my vám ju pripravíme aj s venovaním.

Vyberte si ľubovoľnú službu

Máme pre vás pripravené vouchre na masáž, fyzioterapiu a osobný tréning, ktoré vám vieme okamžite poslať. Prípadne si povedzte akú službu a aký počet vstupov by ste si želali na poukážke a my vám ju pripravíme aj s venovaním. Veľmi žiadané sú taktiež kombinácie jednotlivých služieb.

Jednoduchosť

Ak neviete prinútiť vášho muža, či žena, alebo kamoša, nech začne niečo so sebou robiť, tak máte perfektnú možnosť, aby sa tak stalo. Stači len darovať voucher podľa potreby a premena môže začať.

Rýchlosť

Napíšte nám, alebo ešte rýchlejšie, zavolajte nám a voucher vám okamžite pošleme na email. Ak sa vám nechce čakať, máme predpripravené vouchre, ktoré si môžete vyzdvihnúť priamo na našej recepcii.

Platnosť

Platnosť každého voucheru je 6 mesiacov od zakúpenia. Celý voucher netreba využiť do pol roka, je len potrebné si zajednať prvú hodinu do 6-tich mesiacov. Aspoň máte istotu, že váš darček bude čím skôr využitý 🙂

Kreditový voucher

Darujte svojim blízkym dokonalý darček v podobe kreditu, ktorý môžu využiť na terapie s profesionálnym fyzioterapeutom, alebo môžu zrelaxovať pomocou fantastických masáži, či zlepšiť svoju kondíciu s profesionálnym osobným trénerom. Pripravili sme pre vás poukážky v hodnote 50,-€, 100,-€ a 200,-€. Prípadne si zvoľte vlastnú sumu, alebo venovanie.

Masáž, fyzioterapia, alebo tréning?

Darujte svojim blízkym dokonalý darček v podobe osobných tréningov s trénerom, zdravotných fyzioterapií, alebo relaxačných masáží.

Môžete si vybrať z nasledujúcej ponuku, prípadne si zvoliť vlastný počet vstupov, ale aj vlastnú kombináciu jednotlivých služieb.

Tréningový voucher 174,50€ (5x tréning)

Masážny voucher 174,50€ (5x masáž)

Fyzioterapia voucher 199,50€ (5x fyzioterepia)

Objednávka darčekových poukážok

Objednať si môžete voucher priamo cez telefón, formulár alebo prostredníctvom emailu. Obratom vám prídu platobné informácie na uhradenie vami vybratej darčekovej poukážky pre vašich blízkych.

0911 626 654

info@movein.sk

Objednávkový formulár

Nezáväzná objednávka

Objednajte sa na

POHOVOR A DIAGNOSTIKU

Vyplňte kontaktný formulár a my sa Vám do 24 hodín ozveme.

* Tieto polia sú povinné

Nezáväzná objednávka

Fyzioterapia s Ivom

Vyplňte kontaktný formulár a my sa Vám do 24 hodín ozveme.

* Tieto polia sú povinné