Predstavujeme vám

Ivana Bombu

ivan-bomba-fyzioterapeut-rehabilitacia-dubravka-bratislava-movement-institute

Funkčný fyzio tréning

Spojenie fyzioterapie s funkčným fitness tréningom pre vaše zdravie.

Seniorska rehabilitácia

Predoperačna a pooperačna fyzioterapia, prevencia zranení, zvyšovanie kondície.

Detská fyzioterapia

Pohybová aktivita a detská fyzioterapia vhodná na nápravu chybného držania tela a vývojových disfunkcií pre deti od 6 rokov a dospievajúcich.

Bc. IVAN BOMBA

Profesionálny fyzioterapeut špecializovaný na funkčný fyzio tréning. ​

BIO

Odmalička som sa venoval športu, konkrétne futbalu. Postupne som si prešiel všetkými katégoriami až po A-tím, kde som sa stretol s profesiou fyzioterapeuta. Vtedy došlo k zlomu v mojom živote a vydal som sa na cestu študenta.

Vzdelávam sa v odbore fyzioterapia štvrtý rok. Mám za sebou bakalársky stupeň, ktorý som ukončil na SZU v Bratislave. Aktuálne sa naďalej venujem štúdiu magisterského stupňa na UCM v Trnave. Svoj voľný čas využívam na zdokonaľovanie sa v tomto odbore pomocou rôznych kurzov.

Pri práci s klientmi viac prihliadam k manuálnej terapii a funkčnému tréningu s cieľom zabezpečiť kvalitnú a rýchlu rekonvalescenciu a taktiež venovať sa prevencií pred možnými zraneniami.

Vzdelanie

Študent magisterského stupňa

Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave odbor fyzioterapia

Univerzita Cyrila a Metoda v Trnave odbor fyzioterapia

Fyzioterapia s Ivanom

Nechajte sa vyšetriť a zistiť pravú príčinu vašich ťažkostí.​

články od dominiky

Skolióza a skrížený syndróm

Fyzioterapeutka Mgr. Dominika Švehlíková nám v tomto článku vysvetlí ako skrížený syndróm vplýva na skoliózu a skoliotické držanie tela. Rozoberieme si najčastejšie sa vyskytujúce diagnózy v bežnej populácii, ktoré popisujeme ako horný, dolný a zmiešaný skrížený syndróm.

Čítať viac »

Máte popôrodnú diastázu?

Diastasis rectus abdominis, alebo diastáza, či rozostup brušných svalov. Už ste o tom určite počuli. Diastáza je častou diagnózou najmä u čerstvých mamičiek, ktoré mnohokrát ani nevedie, že ju majú. Poďme sa bližšie pozrieť na tento nielen estetický problém s našou fyzioterapeutkou Mgr. Dominikou Švehlíkovou.

Čítať viac »

Viete čo vám pomôže na skoliózu?

Máte sedavý spôsob života, prípadne ste prešli úrazom, alebo ste len rýchlo vyrástli a trávite veľa hodín za počítačom a knihami?
Toto všetko sú najčastejšie dôvody návštev u lekára, ktorý mnohokrát indikuje diagnózy ako chybné držanie tela, skoliotické držanie, skolióza, skrížené syndrómy a iné.
No ako sa v tom vyznať, čo sa za názvom týchto diagnóz skrýva a aká je možnosť liečby ?

Čítať viac »

Zdieľajte tento profil

Facebook
Twitter
LinkedIn

Nezáväzná objednávka

Fyzioterapia s Ivom

Vyplňte kontaktný formulár a my sa Vám do 24 hodín ozveme.

* Tieto polia sú povinné