Predstavujeme vám

Ondreja Bečku

Bečka Ondrej

Bolesť

Ak máte problémy vo forme bolesti, neviete príčinu, neviete pohnúť s krkom alebo vás “seklo” v krížoch, prídite sa poradiť s odborníkom, ako sa dá Váš stav vyriešiť.

Neurorehabilitácia

Neurorehabilitácia nie sú len porážky (cievne mozgové príhody), Parkinsonove syndrómy, či ochrnutia. Problémy s chrbátom v akejkoľvek forme má väčšina dospelej populácie. Nepodceňujte prvé príznaky začínajúcich funkčných porúch, ktoré v konečnom dôsledku môžu prejsť do chronických problémov a tým ovplyvniť aj nervové riadenie vašich končatín.

Pred a pooperačné stavy

Pred plánovanou operáciou je dôležité pripraviť telo na daný zákrok a zvýšiť jeho silu. Po operácii Vám vieme poradiť, ako daný problém v čo najkratšom čase vyriešiť bez trvalých obmedzení v bežnom živote.

Skleróza multiplex

Sklerotici nie sú ľudia, ktorí zabúdajú. Zabúdajú však na dôležitosť pohybovej liečby. Pohyb je pre Vás veľmi dôležitý, nepodceňujte myslieť na seba 😉

MGR. ONDREJ BEČKA

Profesionálny fyzioterapeut so špecializáciou na neurorehabilitaciu, bolesť pohybového aparátu, predoperačné a pooperačné stavy.

BIO

Ondrej pochádza z Bratislavy. Maturitou na športovom gymnáziu získal osvedčenie o odbornej spôsobilosti trénera rýchlostnej kanoistiky II. stupňa, ktorej sa aktívne 10 rokov venoval. V rokoch 2006 – 2010 bol v danom športovom odvetví reprezentantom SR.

Od roku 2016, kedy úspešne promoval, pracuje ako fyzioterapeut. Magisterské štúdium v danom odbore ukončil v roku 2019 na Slovenskej zdravotníckej univerzite v Bratislave. Počas študentských čias zbieral cenné skúsenosti vo viacerých zdravotníckych zariadeniach v rámci Bratislavy.

Absolvoval viaceré certifikované kurzy a školenia. Postgraduálnym vzdelaním získal certifikačnú odbornosť v oblasti manuálnej terapie a špecializačnú odbornosť pri poruchách centrálneho nervového systému.

Profesionálne zručnosti a poznatky interpretuje študentom v odbore fyzioterapia v rámci mentorstva v spolupráci so Slovenskou zdravotníckou univerzitou v Bratislave.

Svoje odborné skúsenosti a znalosti uplatňuje v práci s klientmi s poruchami pohybového systému, nervového systému, po operáciách z oblasti traumatológie, ortopédie, neurochirurgie. Poskytuje odborné poradenstvo a terapiu v oblasti kardio – pulmonálnej rehabilitácie a Vertical Walkingu, ktorého je aj inštruktorom.

Vzdelanie

Magisterský stupeň

Sloavenská zdravotnícka univerzita v Bratislave odbor fyzioterapia

Fyzioterapia s Ondrejom

Nechajte sa vyšetriť a zistiť pravú príčinu vašich ťažkostí.​

články od ondreja

Fyzioterapeut radí, ako na bolesť chrbta

Štatistika hovorí, že každého z nás aspoň raz za život bolel chrbát. Možno ani neviete, ale najnákladnejšie ochorenie v EÚ je práve bolesť chrbta a liečebné náklady s ním spojené. Opýtali sme sa preto odborníka – fyzioterapeuta Mgr. Ondreja Bečku na jeho skúsenosti s bolesťami krčnej chrbtice ale najmä bolesťami krížov.

Čítať viac »

Zdieľajte tento profil

Facebook
Twitter
LinkedIn

Nezáväzná objednávka

Fyzioterapia s Ondrejom

Vyplňte kontaktný formulár a my sa Vám do 24 hodín ozveme.

Nezáväzná objednávka

Fyzioterapia s Ivanom

Vyplňte kontaktný formulár a my sa Vám do 24 hodín ozveme.