Predstavujeme vám

Tomáša Repku

tomas-repka-profilova-fotka-hlavny-fyzioterapeut-fyzioterapia-rehabilitacia-dubravka-bratislava-movement-institute

Akútne vzniknuté bolesti

Seknutia alebo „zacviknutia nervu“, ako to často ľudia volajú, nemusia byť strašidelná epizóda, ktorá Vás navždy vyradí z aktívneho života. Mnohokrát sa jedná o liečiteľný problém, ktorý si vyžaduje zopár návštev u fyzioterapeuta. Radi Vám pomôžeme!

Pretrvávajúce bolesti

Dnešná sedavá doba znamená pre mnoho ľudí život s bolesťou a nepohodlím. Bolesti krčnej či driekovej chrbtice sú dnes čoraz častejšie. Nie je to vždy len o tom ako sedíme. Naše telo si vyžaduje pohyb aby dobre fungovalo.

Poruchy ramenného kĺbu

Bolesť, slabosť alebo znížená hybnosť ramena sú časté a obmedzujúce ťažkosti pri práci či bežnom živote. Dobrá správa je, že sú často riešiteľné. Príďte sa poradiť a spolu sa nato pozrieme.

Starostlivosť na základe dostupných vedeckých poznatkov

Evidence based medicine je termín označujúci starostlivosť založenú na aktuálnych vedeckých poznatkoch z poľa medicíny a zdravotnej vedy. Umožňuje postupovať na základe informácii od tisícov iných pacientov a ich výsledkov, tak aby Vaša starostlivosť bola čo najefektívnejšia.

PhDr. Tomáš Repka

Profesionálny fyzioterapeut so špecializáciou na akútne vzniknuté bolesti, pretrvávajúce bolesti a poruchy ramenného kĺbu.

BIO

Tomáš pochádza z Bratislavy. Maturoval na gymnáziu sv. Uršule. Venoval sa karate viac ako 10 rokovbrazílskemu jiu-jitsu 5 rokov, futbalu, atletike a historickej lukostreľbe.

Ukončil bakalárske štúdium Fyzioterapie v roku 2018, magisterské štúdium Fyzioterapie v roku 2021 na Slovenskej zdravotníckej univerzite. Špecializačné štúdium absolvoval v odbore Funkčných a štrukturálnych porúch pohybového aparátu roku 2023, certifikačnú prípravu Mobilizačné techniky ukončil v tom istom roku.

Pôsobí ako fyzioterapeut od roku 2018.

V rámci sústavného vzdelávania sa pravidelne účastní na odborných kurzoch a podujatiach. Tomáš je certifikovaným terapeutom manuálnej terapie, kĺbnych mobilizácii a diagnostiky pohybového aparátu.

Pedagogické skúsenosti nadobudol ako mentor odbornej praxe v spolupráci so Slovenskou zdravotníckou univerzitou v Bratislave a naďalej sa podieľa na vzdelávaní študentov ako člen pedagogického zboru Katedry fyzioterapie.

Vzdelanie

Doktorandský stupeň

Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave odbor fyzioterapia

Fyzioterapia s Tomášom

Nechajte sa vyšetriť a zistiť pravú príčinu vašich ťažkostí.​

články od ondreja

Pomôže fyzioterapia na artrózu kolien u seniorov?

Fyzioterapia je odbor, ktorý je využívaný v mnohých sférach a ponúka naozaj obrovské spektrum možností, kde je možné ju aplikovať. Možno ju využiť pri väčšine zdravotných ťažkostí, ktoré nás trápia a skvelé je, že cvičiť môže každý. Fyzioterapia je vhodná rovnako pre novorodencov aj seniorov. Samozrejme fyzioterapia je veľmi široký pojem a s každým sa cvičí inak. Všetko je dôležité prispôsobiť veku, zdravotnému stavu a špecifickým potrebám pacienta. V tomto článku by sme chceli venovať pozornosť seniorom. Na otázky nám odpovie náš fyzioterapeut Mgr. Ondrej Bečka.

Čítať viac »
Diastázu môžete mať nie len po pôrode. Diastasis rectus abdominis.

Diastázu môžete mať nie len po pôrode

Diastáza je dysfunkcia svalov, ktorá sa často objavuje najmä u žien po pôrode, avšak toto nie je jediná skupina ľudí, ktorú trápi tento problém. Môže vzniknúť u každého, či už ide o ženy alebo mužov. Na podrobnejšie informácie o diastáze a na jej riešenia sme sa opýtali nášho skúseného fyzioterapeuta Mgr. Ondreja Bečku a začali sme hneď tou najzákladnejšou otázkou:

Čítať viac »

Fyzioterapeut radí, ako na bolesť chrbta

Štatistika hovorí, že každého z nás aspoň raz za život bolel chrbát. Možno ani neviete, ale najnákladnejšie ochorenie v EÚ je práve bolesť chrbta a liečebné náklady s ním spojené. Opýtali sme sa preto odborníka – fyzioterapeuta Mgr. Ondreja Bečku na jeho skúsenosti s bolesťami krčnej chrbtice ale najmä bolesťami krížov.

Čítať viac »

Zdieľajte tento profil

Facebook
Twitter
LinkedIn

Nezáväzná objednávka

Fyzioterapia s Tomášom

Vyplňte kontaktný formulár a my sa Vám do 24 hodín ozveme.

* Tieto polia sú povinné

Nezáväzná objednávka

Objednajte sa na

POHOVOR A DIAGNOSTIKU

Vyplňte kontaktný formulár a my sa Vám do 24 hodín ozveme.

* Tieto polia sú povinné

Nezáväzná objednávka

Fyzioterapia s Ivom

Vyplňte kontaktný formulár a my sa Vám do 24 hodín ozveme.

* Tieto polia sú povinné